המלצות לקרוס מדריכים צעירים

עומר מורן, מדריך שלנו כבר 4 שנים

קוראים לי עומר ואני בן 17, בוגר קורס מדריכים צעירים של אינטרסקול הראשון, לפני כ4 שנים כשהגעתי לקורס הראשון, היינו 12 חברה ביישנים שלא הכירו אחד את השני. הקורס עזר לנו להתגבש ולתמוך אחד בשני, אני גאה לומר כי אפילו היום אני עוד בקשר עם חלקם ואף יצא לי לעבוד בקייטנות איתם.

הקורס עצמו הייתה חוויה מדהימה שפתחה אותי לעולמות תוכן חדשים שלא הכרתי, אומנם הייתי חניך בקייטנות לפני כן אך ברגע שעברתי את הקורס גיליתי שיש הרבה מעבר לזה – הקורס לא רק עזר לי ללמוד יותר ויותר תכנים שונים בעולם המחשבים אך גם עזר לי ללמוד יותר אודות ערכים של הדרכה ומנהיגות אותם רכשתי במהלך הקורס.
הנני עומד לפני גיוס לצה"ל בקרוב ואני חייב לציין כי הקורס שלאחר מכן פתח לי דלתות חדש עוזר לי בתהליכי הגיוס  בכך שהוא הרחיב את עולמי ואת את התכנים שהכרתי.
כשהגעתי רק לקורס לא תיארתי לעצמי ש-4 שנים לאחר מכן, עוד אזכור את התכנים ויותר מזה – אני גם מלמד אותם בתור מדריך של הקורס, שזוהי חוויה יוצאת מן הכלל, ובכלל ההדרכות של הקייטנות מאפשרות לי ליצור יותר ויותר קשרים עם אנשים וכל זה נפתח לי בעזרת הקורס שעברתי.
הקורס עוזר ומלמד עוד דברים חוץ ממחשבים, אלא ערכים לחיים שאותם אני מיישם עד היום.
עומר.
___________________________________________________________________________________________________

הלן, מדריכה שלנו כבר שנתיים ומדריכה של קורס מדריכים צעירים
אל קורס ההדרכה של אינטרסקול הגעתי מלאת אמביציה ללמוד תוכנות במחשבים, לפתח יכולות הדרכה ובסופו של דבר, להיות מד"צית בחברה.
בכל תהליך הלמידה ליווה אותי צוות מיומן ומנוסה שעזר לי לרכוש את כל הכלים שמדריך צריך.
הקורס נתן לי את ההזדמנות לעסוק בתחום מעניין ולהעביר את הידע הטכנולוגי שלי לחניכים הטובים בישראל, וכל זה-באווירה משפחתית ותמיכה!

Share This: