מקומות ושעות פעילות

שימו לב – המקומות להלם אינם סופיים – יש להתקשר למשרד על מנת לקבל עדכון

מחוז נגב

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום פעילות שעות פעילות
באר שבע אשכול פיס- רח' בית-אל 2 מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח
הכרות עם המחשב למבוגרים
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י

 

מחוז דרום

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום פעילות שעות פעילות
אשקלון אשכול פיס- רח' יצחק בן צבי פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה ב 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ב 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י ב 19:00-20:30
מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ג 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג  ג 18:00-19:00
הכרות עם המחשב למבוגרים  ג 19:00-20:30
אשדוד מתנ"ס רובע ה- רח' שמואל הנגיד 9 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג  א 16:00-17:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו  א 17:00-18:30
הכרות עם המחשב למבוגרים  א 18:30-20:00
מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א  ה 16:30-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ה-ח  ה 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י  ה 19:00-20:30

 

מחוז ירושלים

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום הפעילות שעות הפעילות
ירושלים חוות הנוער הציוני- רח' ש"י עגנון 1 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג ד 16:00-17:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו ד 17:00-18:30
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י ד  18:30-20:00

 

מחוז שפלה

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום פעילות שעות פעילות
רחובות מרכז תקוותינו- רח' הרצל 108 מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ב 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג ב 18:00-19:00
הכרות עם המחשבים למבוגרים ב 19:00-20:30
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו ה 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ה 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י ה 19:00-20:30

 

מחוז מרכז ותל אביב

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום פעילות שעות פעילות
תל אביב מרכז הספורט- רח' חיים לבנון 64 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג ב  17:00-18:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו ב 18:00-19:00
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ט ב 19:00-20:00
פתח תקווה ביה"ס עין גנים- רח' עין גנים 27 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ה ב 15:45-16:45
ביה"ס נווה עוז- רח' לוי אשכול 2 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג  ד 16:30-17:30
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו  ד 17:30-18:30
גבעתיים תפוח פיס- דרך רבין 88 מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ג 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג ג 18:00-19:00
היכרות עם המחשבים למבוגרים ג 19:00-20:30
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה  ד 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח  ד 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י  ד 19:00-20:30
הרצליה חט"ב בן גוריון- רח' אבן עזרא 13 פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה ב 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ב  17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י ב 19:00-20:30
מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ב 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג ב  18:00-19:00
הכרות עם המחשב למבוגרים ב 19:00-20:30

 

מחוז שרון

עיר מקום וכתובת סוג פעילות יום פעילות שעות פעילות
רעננה אשכול פיס רעננה- רח' החי"ל 46 מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ג 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג ג -18:00-19:00
היכרות עם המחשב למבוגרים  ג 19:00-20:30
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה ה 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ה 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י ה 19:00-20:30
אורנית מתנ"ס אורנית- חטיבת הביניים מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ג 16:00-17:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג ג 17:00-18:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה ג 18:00-19:00
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ט ג 19:00-20:00
הוד השרון כפר הנוער מוסינזון- רח' עלית הנוער 1 פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ה  ה 16:00-17:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ה 17:30-19:00
קורס מנהיגות המאה ה-21 לכיתות ח-י  ה 19:00-20:30
מחשבים וקטנטנים לכיתות גן חובה-א ה 17:00-18:00
פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות ב-ג ה 18:00-19:00
היכרות עם המחשב למבוגרים ה 19:00-20:30
כפר סבא אשכול פיס- רח' הגליל 65 פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג ה 16:00-17:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו ה 17:00-18:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח ה 18:30-20:00
אבן יהודה כפר הנוער ויצו הדסים פיתוח משחקים, אנימציה ומולטימדיה לכיתות א-ג 16:00-17:00
פיתוח משחקים, מולטימדיה ואפליקציות לכיתות ד-ו 17:00-18:30
קורס סטארט-אפ ויזמות טכנולוגית לכיתות ו-ח 18:30-20:00

Share This: