צוותי ההדרכה

המדריכים הטובים ביותר באינטרסקול ישראל, איכות, כישרון ומקצועיות בלי פשרות מלווים ביחס אישי ואוירה משפחתית

כבר עשרים וחמש שנה שצוותי ההדרכה בפעילות אינטרסקול ישראל- קורסים, חוגים, סדנאות מחשבים וכיף ובמחנה הקיץ הטכנולוגי מובילים את חניכי הפעילות להצלחה, להנאה ובעיקר לאוירה אישית ומקצועית.

צוותי ההדרכה במחשבים וכיף מלווים באופן אישי את כלל החניכים במהלך כלל הפעילות שלנו- חוגים שנתיים, קורסים, סדנאות ומחנה הקיץ הטכנולוגי .
בסדנאות מחשבים וכיף ובמחנה הקיץ אנו מקפידים על יחס אישי ומשפחתי ואנו שומרים על יחס של מדריך לכל עשרה חניכים, מה שמבטיח שכלל החניכים יכירו את המדריכים שלהם, יוכלו לפנות אליהם בכל פעם שירצו וכמובן יחוו יחס אישי, משפחתי ותומך.

 

על צוותי ההדרכה:
צוותי ההדרכה שלנו נבחרים בקפידה ומתוך מאות מועמדים פוטנציאליים. בשל התכנים ואופי ההדרכה המיוחד שאנו מציעים צוותי ההדרכה שלנו מוכשרים ומחוייבים לפתיחות חינוכית, לדרכי הוראה אישיות ולשיטת פרוייקטים ותוצרים אישיים וקבוצתיים.  כלל צוותי ההדרכה טרם גיוסו, עוברים סדרת ראיונות מוקפדת הכוללת בדיקות היעדר תיק פלילי, סדנאות התאמה, ושיעורי ניסיון וכל זאת על מנת להבטיח כי החניכים שלנו יקבלו את ההדרכה והיחס ברמה הגבוהה ביותר וברגישות הנדרשת.

אנו מקפידים שלכלל אנשי הצוות שלנו יהיה ניסיון בהוראה והדרכה, ובעלי המלצות חיוביות, אנו בוחרים אנשים אמינים, חייכנים, בעלי התלהבות וכמובן מקצועיים הן בתחומים הטכנולוגיים והן בתחומי ההדרכה בלי פשרות- אנשים מדהימים שאנו סומכים עליהם!
צוות ההדרכה הבוגר בסדנאות מחשבים וכיף ובמחנה הקיץ הטכנולוגי מורכב מאנשים מעל גיל 18 וברובם מעל גיל 21. מרבית אנשי הצוות הינם בוגרים שהיו בעברם חניכים במחשבים וכיף, כך שרוח מחשבים וכיף ליוותה אותם במהלך חייהם והם המוכשרים ביותר להעביר הלאה את החוויה הטכנולוגית המדהימה של מחשבים וכיף.

צוותי ההדרכה שלנו בוגרים של יחידות טכנולוגיות מובחרות ובוגרים של מחלקות לחינוך, טיפול וטכנולוגיה באוניברסיטאות הנחשבות במדינה ובעולם.

 

הכנת צוותי ההדרכה:
סדנאות וקייטנות מחשבים וכיף פועלות במשך כל השנה ובכל חופשה ולכן הכנת הצוותים לעבודת ההדרכה היא הכנה שנתית, אינטנסיבית ומקצועית. במהלך חודש מרץ אנו מתחילים בהכנת צוותי ההדרכה לכלל תכניות הקיץ. הכנת הצוותים כוללת פגישות אישיות, קבוצתיות, התנסויות בשטח עם חניכים בסדנאות מחשבים וכיף בחופשות השונות ועוד… שיא ההכנה קורה במהלך חודש מאי אז ניפגשים כלל צוותי ההדרכה לכנס הכנה לקראת הפעילות הגדולה בחופשת הקיץ. בכנס ההכנה ניפגשים צוותי ההדרכה הבוגרים עם המדריכים הצעירים שמלווים את פעילויות הקיץ ומהווים חלק בלתי ניפרד מחווית ההדרכה של מחשבים וכיף.  את כנס ההכנה השנתי לפעילות מחשבים וכיף בחופשת הקיץ, אנו עורכים בבית מיקרוסופט ישראל שדואגים לארח את פעילות אינטרסקול ישראל ולעזור הן ברמת הטכנולוגיה והן ברמת ההדרכות וההרצאות.

 

המדריכים הצעירים:
צוות המדריכים הצעירים מורכבים ברובם מחניכים בפעילות מחשבים וכיף שלנו בעבר, אשר בגרו ועם השנים בהגיעם לגיל 15 בחרו להמשיך את דרכם איתנו ועברו בהצלחה את קורס המדצי"ם מתמחים בטכנולוגיה ובתקשוב שמואשר על ידי משרד החינוך. קורס ההדרכה הינו קורס המכשיר את הנערים והנערות לתחומי ההדרכה, המנהיגות ודרכי ההוראה המיוחדות לנו. קורס זה הינו אינטנסיבי ומוקפד, ומותאם לדרישות משרד החינוך וכפוף לפיקוחו. בסיומו של קורס ההדרכה משתלבים המדריכים הצעירים בצוות ההדרכה של אינטרסקול ישראל ועוברים הכשרות שנתיות מקצועיות בתחומי הדרכה, הוראה וטכנולוגיה. המדריכים הצעירים מהווים חלק בלתי נפרד מצוותי ההדרכה ואנו מתגאים בצוות זה ומטפחים אותו באמצעות מפגשי גיבוש, סדנאות העשרה, ועוד.

צוות מטה אינטרסקול ישראל:
בנוסף לצוותי ההדרכה במחשבים וכיף, במחשבים וכיף ישנם אנשי צוות נוספים שמבטיחים כי חווית מחשבים וכיף תהיה חוויה מדהימה ואיכותית. צוות המטה של אינטרסקול ישראל במהלך סדנאות מחשבים וכיף ובמהלך המחנה הטכנולוגי זמין לתת מענה לכל שאלה של הורי החניכים.
הצוות הטכנולוגי שלנו אחראי על כלל תכניות הפעילות הטכנולוגית ודואג שכלל התכניות יעברו בצורה מקצועית וייחודית, בנוסף אחראים אנשי הצוות הטכנולוגיים לתיעוד יומיומי של תוצרי החניכים וצילום חווית מחשבים וכיף וכמובן דואגים  להעלות לאתר האינטרנט ולדף הפייסבוק סרטונים וקטעי וידאו עם חוויות החניכים.
באיכות הצוות שלנו- אף אחד לא יכול להתחרות!


Share This: