פרוייקטים בשיתוף שיקום שכונות

אינטרסקול ישראל פועלת בשיתוף שיקום שכונות ומפעילה פרוייקטים נרחבים במטרה להעצים אוכלוסיות שונות של ילדים, בני נוער ומבוגרים.

 

בין הפרוייקטים אותם אנו מפעילים:

פרויקט הקמת אתר אינטרנטי קהילתי והעצמת בני נוער:

מטרת הפרוייקט היא קידום והעצמה של בני נוער, בפרויקט זה לומדים בני נוער נושאים טכנולוגיים הנקשרים לבניית אתרים, עיצובם ובמקביל לומדים כתיבה יוצרת ויסודות של כתיבה עיתונאית. בני הנוער מתנסים בהדמיית מערכת עיתון אינטרנטי על כל המשתמע מכך, מתנסים בעבודה קבוצתית, עבודה והתקדמות אישית ועוד. בסיומו של הקורס, הקבוצה מקימה אתר אינטרנט קבוצתי המשמש כעיתון וירטואלי אותו מתפעלים חברי הקבוצה בשיתוף עם חברי הקהילה.

**פרוייקט מומלץ בשיתוף שיקום שכונות

 

העצמה טכנולוגית לילדים – פרויקט פיתוח כישורי שפה עבור ילדים צעירים:

מטרת הפרוייקט הינה קידום ילדים בסיכון וילדים ממגזרים מגוונים בכישורי שפה. במהלך הפרויקט לומדים ילדים כישורי שפה ומתרגלים זאת על ידי שימוש בטכנולוגיות ויישומי מחשב בסיסיים ומתקדמים. במהלך הפרוייקט הילדים נחשפים ללימודי שפה באמצעות יישומי מחשב אינטרקטייבים שדרכם למידת השפה הופכת לחוויה מהנה ואטרקטיבית. החניכים נעזרים במדריכים מנוסים ומסורים וזוכים ליחס אישי.

**פרוייקט מומלץ בשיתוף  שיקום שכונות

 

פרויקט טכנאי טכנולוגי והעצמת בני נוער:

פרויקט שבו לומדים בני נוער מכל רחבי הארץ את יסודות טכנאי המחשבים, הקורס הינו אטרקטיבי וייחודי ונלמד בגישה אישית המעצימה כל תלמיד ותלמיד בתכנית.

 

פרויקט טכנולוגי הפעלת בית חם:

פרויקט שבו מתכנסים בני נוער בסיכון בבתים חמים בקרבת מגוריהם ולומדים יישומי מחשב, טכנולוגיה מתקדמת עוברים סדנאות סטארט-אפ ויזמות ועוד…

ועוד..

Share This: