מחשבים וכיף – קייטנות וסדנאות

קייטנות וסדנאות מחשבים וכיף – איתכם כבר 22 שנה

קייטנות וסדנאות מחשבים וכיף החלו בפעילותן בסוף שנת 1989 מתוך מטרה להפוך את הפעילות הממוחשבת בבית לפעילות משמעותית ויחד עם זאת לכיפית ומהנה.

קייטנות מחשבים וכיף מיועדות לילדים החל מכיתה א' ועד כיתה ה'

סדנאות מחשבים וכיף מיועדות ללדים בוגרים ולבני נוער מכיתה ו' ועד כיתה ט'

קייטנות וסדנאות מחשבים וכיף מתקיימות בחופשים מביה"ס: סוכות, חנוכה, פסח ובחופשת הקיץ במספר מחזורים ובעשרות מקומות ברחבי הארץ

 

מחשבים וכיף – חוויה טכנולוגית קסומה וייחודית

סדנאות/קייטנות מחשבים וכיף הפכו בעשרים ושתיים השנים אחרונות למוצר חינוכי בעל מוניטין ומסורת, אלפי המשפחות שילדיהם חוו את חוויות מחשבים וכיף מהווים את בסיס קהל הלקוחות של החברה. הסדנאות מבוססות על פעילות טכנולוגית, חדשנית ומאתגרת המבוססת על גישה משימתית פרוייקטנטית ועל התקדמות אישית של כל חניך בשילוב פעילויות חברתיות מגבשות ומהנות. שילוב זה מאפשר פעילות אטרקטיבית לאורך יום שלם ובערבים (במחנה הטכנולוגי ) באופן משמעותי תוך יצירת אווירת לימודים בעלי אתגרים מחד ואווירה של חופש והנאה מאידך.

אצלנו כל חניך מתקדם בקצב שלו וללא יצירת תחרות מאיימת ומיותרת ופועל בתחומי עניין המתאימים והמותאמים לגילו. בנוסף החניכים זוכים להעשרה בתחומי מחשוב שונים בהתאם לקבוצות הגיל.

הפעילות הטכנולוגית אינה מתחילה ונגמרת בתקופת הסדנאות והקייטנות, החניכים במחשבים וכיף יוצרים תוצרים ופרוייקטים ייחודיים אותם יוכלו להמשיך ולפתח לאחר הסדנאות בבית. התוכנות איתם אנו עובדים ברובן הינן תוכנות בעלות קוד פתוח וחינמיות, כך יכולים חניכי הפעילות להמשיך את ההתקדמות שלהם גם בסיום הפעילות.

סדנאות וקייטנות מחשבים וכיף הפכו למסורת ולמועדון נבחר, דבר שבא לדי ביטוי בעובדה שמתוך כ-2500 חניכים שהשתתפו בסדנאות בשנת 2011 למעלה משליש הם חניכים שחוזרים לסדנאות בפעם שניה, שלישית, ואף למעלה מכך.

 

מחשבים וכיף, מסגרות הפעילות:

קייטנות מחשבים וכיף מיועדות לילדים מכיתה א' ועד מסיימי כיתות ה'.

סדנאות מחשבים וכיף מיועדות לילדים ובני נוער מכיתות ו' ועד מסיימי כיתות ט'.

פעילות מחשביםוכיף מתקיימת באשכולות פיס, ביה"ס ובכפרי הנוער- בשעות 8:30 15:30 וכוללות ארוחת עשר וארוחת צהריים קלה

Share This:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.