קייטנות מחשבים קיץ 2017

קייטנות וסדנאות מחשבים וכיף – איתכם כבר 28 שנה

ועכשיו פעילויות קיץ 2017 מהרו להירשם

 

קייטנות מחשבים וכיף מיועדות לילדים החל מכיתה א' ועד כיתה ה'

סדנאות מחשבים וכיף מיועדות ללדים בוגרים ולבני נוער מכיתה ו' ועד כיתה ט'

קייטנות וסדנאות מחשבים וכיף מתקיימות בחופשים מביה"ס: סוכות, חנוכה, פסח ובחופשת הקיץ במספר מחזורים ובעשרות מקומות ברחבי הארץ

מחשבים וכיף – חוויה טכנולוגית קסומה וייחודית

סדנאות/קייטנות מחשבים וכיף הפכו בעשרים ושתיים השנים אחרונות למוצר חינוכי בעל מוניטין ומסורת, אלפי המשפחות שילדיהם חוו את חוויות מחשבים וכיף מהווים את בסיס קהל הלקוחות של החברה. הסדנאות מבוססות על פעילות טכנולוגית, חדשנית ומאתגרת המבוססת על גישה משימתית פרוייקטנטית ועל התקדמות אישית של כל חניך  בשילוב פעילויות  חברתיות מגבשות ומהנות.  שילוב זה מאפשר פעילות אטרקטיבית לאורך יום שלם ובערבים (במחנה הסטארט אפ ) באופן משמעותי תוך יצירת אווירת לימודים בעלי אתגרים מחד ואווירה של חופש והנאה מאידך.

אצלנו כל חניך מתקדם בקצב שלו וללא יצירת תחרות מאיימת ומיותרת ופועל בתחומי עניין המתאימים והמותאמים  לגילו. בנוסף החניכים זוכים להעשרה בתחומי מחשוב שונים בהתאם לקבוצות הגיל.

הפעילות הטכנולוגית אינה מתחילה ונגמרת  בתקופת הסדנאות והקייטנות, החניכים במחשבים וכיף יוצרים  תוצרים ופרוייקטים ייחודיים אותם יוכלו להמשיך ולפתח לאחר הסדנאות בבית. התוכנות איתם אנו עובדים ברובן הינן תוכנות בעלות קוד פתוח וחינמיות, כך יכולים חניכי הפעילות להמשיך את ההתקדמות שלהם גם בסיום הפעילות.

סדנאות וקייטנות מחשבים וכיף  הפכו למסורת ולמועדון נבחר, דבר שבא לדי ביטוי בעובדה שמתוך כ-2500 חניכים שהשתתפו בסדנאות בשנת 2012  למעלה משליש הם חניכים שחוזרים לסדנאות בפעם שניה, שלישית, ואף למעלה מכך.

מקצועיות ללא פשרות 

אנו מאמינים במקצועיות מתמדת ולכן את כלל סדנאות מחשבים וכיף מלווה צוות מיומן של מטה ניהול החברה וביניהם מנהלי הדרכה אזוריים, מנהלי הדרכה מקומיים, מזכירות ומנהלת הארגון. תמיכה טכנית ניתנת על ידי  המוסדות בהן נערכות הסדנאות והחוגים,  וכלל תכניות הלימודים ופעילויות הלמידה נמצאות במאגרי המידע  וקשר אינטרנטי  במסגרת אתר האינטרנט שלנו

 

מחשבים וכיף, מסגרות הפעילות

קייטנות מחשבים וכיף מיועדות לילדים מכיתה א' ועד מסיימי כיתות ה'.

סדנאות מחשבים וכיף מיועדות לילדים ובני נוער מכיתות ו' ועד מסיימי כיתות ט'

מחנות הסטארט אפ של מחשבים וכיף מיועדות לילדים ובני נוער עד גיל 17!!! במסגרת פנימייה ופנסיון מלא בכפר הנוער מוסינזון

פעילות מחשבים וכיף מתקיימת באשכולות פיס, ביה"ס ובכפרי הנוער-

בקיץ: בשעות 8:00 – 15:30 וכוללות  ארוחת עשר וארוחת צהריים קלה

Share This: